O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu i serwisie automatyki bramowej do różnego rodzaju bram oraz instalacji monitoringu, alarmów i wideodomofonów.

Oferujemy doradztwo na każdym etapie realizacji, poprzez dobranie odpowiedniego rozwiązania do zastanej zabudowy, dzięki czemu automatyka przez nas instalowana idealnie pasuje i sprawdza się do bram przed Państwa domem czy też firmą.

Zaufaj profesjonalistom!

Działamy na terenie w promieniu 100km od Płocka – głównie na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń z zakresu prac związanych z automatyką bramową pozwoliło założyć nam swoją działalność gospodarczą, dzięki czemu proponujemy klientom konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość wykonanych prac.
Cechuje nas wysoki profesjonalizm – każdy z pracowników jest przeszkolony i posiada odpowiednią wiedzę do montażu oraz serwisu automatyki bramowej a także pozostałych usług z zakresu instalacji które oferujemy.

Realizujemy także usługi z zakresu instalacji domofonów oraz wideodomofonów, montaż monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń alarmowych.

Doradzamy, pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie oraz konsultujemy każdy etap prac ze zleceniodawcą. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy.

Zapraszamy do współpracy

Dane firmy

MAX-TECH
RAFAŁ MORAWSKI

NIP: 9710642907
REGON: 389508375

ul. Piękna 20/14
09-530 Gąbin

Dane kontaktowe

+48 733648963

biuro@maxtechrm.pl

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 10 – 18